Movies
Ratings
401
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 3.0