Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0- HeroRated ★ 4.0