Titles you rated
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.0
G-ForceRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 1.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
The Way BackRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
MemoriesRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 3.0
Daytime DrinkingRated ★ 5.0
A Cruel AttendanceRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0