Movies
Ratings
359
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
West Side StoryRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
MorbiusRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5