Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5