Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0