Movies
Ratings
69
EquilibriumRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0