Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 2.5
A Moment of RomanceRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0