Titles you rated
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5- VRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0- What Is Love?Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
The 3rd HospitalRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5