Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
World Theme TravelRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The VeilRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5