Titles you rated
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5 Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
 Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.0 Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.0
 Hi.5Rated ★ 2.0 Hi.5Rated ★ 2.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.5 Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.5
 Moana 2Rated ★ 3.0 Moana 2Rated ★ 3.0
- PilotRated ★ 1.5
 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
 FlightplanRated ★ 3.5 FlightplanRated ★ 3.5
 A Quiet PlaceRated ★ 3.5 A Quiet PlaceRated ★ 3.5
 Emergency DeclarationRated ★ 3.0 Emergency DeclarationRated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
 Citizen of a KindRated ★ 2.5 Citizen of a KindRated ★ 2.5
 WishRated ★ 3.0 WishRated ★ 3.0
 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0
 CloverfieldRated ★ 2.5 CloverfieldRated ★ 2.5
 10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0 10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0