Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Echo ValleyRated ★ 3.0
FingernailsRated ★ 3.5
CausewayRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 4.0
TrapRated ★ 2.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.0