Movies
Ratings
178
Tales of the NightRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0