Series
Ratings
171
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0
AJ and the QueenRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 3.5
The InnocentsRated ★ 1.5
Turn Up CharlieRated ★ 2.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
SafeRated ★ 1.5
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 4.5
Dirty JohnRated ★ 1.5
Atlanta Season 2Rated ★ 2.0
Atlanta Season 1Rated ★ 3.0
Living With YourselfRated ★ 3.0
Master of NoneRated ★ 2.5
Master of NoneRated ★ 3.5
The Kominsky MethodRated ★ 3.5