Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0