Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 1.5- VictoriousRated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 3.0
- VictoriousRated ★ 3.0
Sam & CatRated ★ 3.0
Dangerous Woman DiariesRated ★ 3.5
MasterChef KoreaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5