Movies
Ratings
174
Spirited AwayRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
CrashRated ★ 3.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0