Movies
Ratings
16
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 1.0
AmélieRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0