Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0