Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0