Movies
Ratings
339
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5