Movies
Ratings
209
ExitRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0