Series
Ratings
189 HyoukaRated ★ 3.0 HyoukaRated ★ 3.0
 Lupin Part 2Rated ★ 4.0 Lupin Part 2Rated ★ 4.0
 The Queen's GambitRated ★ 3.0 The Queen's GambitRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 5.0 MovingRated ★ 5.0
 Haunted PalaceRated ★ 1.0 Haunted PalaceRated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0 Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
 Demon SlayerRated ★ 5.0 Demon SlayerRated ★ 5.0
 The TrunkRated ★ 2.0 The TrunkRated ★ 2.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
 Jujutsu KaisenRated ★ 3.0 Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
- Love Your EnemyRated ★ 1.0
 Strangers From HellRated ★ 3.0 Strangers From HellRated ★ 3.0