Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0