Movies
Ratings
242
Big FishRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 1.0