Titles you rated
The WalkRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0