Movies
Ratings
434
The MechanicRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 5.0
God of GamblersRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0