Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5