Series
Ratings
143
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 5.0
VivantRated ★ 3.5
ElpisRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
InformaRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0