Titles you rated
A Dog of FlandersRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 2.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 2.0
NisekoiRated ★ 3.5- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 2.5
- Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 2.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 2.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.5