Titles you rated
Fight ClubRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 4.5
Better ManRated ★ 4.5
AimitagaiRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
FatmanRated ★ 3.0
BushidoRated ★ 3.5
The Idea of YouRated ★ 3.0
TailorRated ★ 3.0
Cuban FuryRated ★ 3.5
Jinsei ni Tsunda Moto Idol wa, Aka no Tanin no Ossan to Sumu Sentaku wo ShitaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0