Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5