Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0