Series
Ratings
21
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.0- Aim for the Ace!Rated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
City Hunter Season 4Rated ★ 4.0
City Hunter Season 3Rated ★ 4.0
City Hunter Season 2Rated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0