Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5