Movies
Ratings
397
The LobsterRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
PainedRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0