Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0- From the New WorldRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0