Titles you rated
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0- 스즈키 선생님Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Love StoryRated ★ 5.0- A Sleeping ForestRated ★ 4.0
Hakusen NagashiRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0- 엽기적인 그녀Rated ★ 4.5
- 人生は上々だRated ★ 4.0