Titles you rated
YattamanRated ★ 4.0- るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- TV未放映秘蔵ビデオRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5- Aim for the Ace!Rated ★ 2.5
- るろうに剣心 新京都編Rated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 5.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 5.0
- Chip 'n' DaleRated ★ 5.0
- 즐거운 무민 가족Rated ★ 5.0
- ドラえもんRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0- 流星ワゴンRated ★ 3.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Love RainRated ★ 4.5
Marumo's StoryRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
ShomuniRated ★ 5.0