Titles you rated
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 1.0
Hayabusa: The Long Voyage HomeRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 2.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
A Few Good MenRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0