Series
Ratings
50- The Secret Garden AnimationRated ★ 1.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.0- 紙兎ロぺ3 サードシーズンRated ★ 2.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0- Curious George Season 1Rated ★ 1.0
- 紙兎ロペRated ★ 1.5
A Dog of FlandersRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 1.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 1.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0- 아츠히메Rated ★ 2.0
Hanako & AnneRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 3.0- 14 Year Old MotherRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Ferris Wheel at NightRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0