Movies
Ratings
540
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 3.0