Titles you rated
The Green MileRated ★ 1.5
The Sky CrawlersRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 2.5
PlatoonRated ★ 3.5
The Towering InfernoRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 1.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.0
Enter the DragonRated ★ 3.5