Titles you rated
- Invincible Super Man Zambot 3Rated ★ 4.5
- Space Battleship YamatoRated ★ 2.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
- 즐거운 무민 가족Rated ★ 2.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 2.5
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 3.5- Dangerous DetectiveRated ★ 2.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 2.5
PermanRated ★ 2.5
The X-FilesRated ★ 3.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5- The A-TeamRated ★ 4.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- ドラえもんRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0