Titles you rated
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.0
Black JackRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0- 電車男 DELUXE ~最後の聖戦~Rated ★ 2.0
- H2 너와 있던 날들Rated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 2.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
GalileoRated ★ 1.0
JinRated ★ 2.0