Series
Ratings
44
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 3.5- TouchRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 2.5
TorchwoodRated ★ 2.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 3.5- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
DexterRated ★ 2.0