Titles you rated
East of EdenRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0