Titles you rated
High KickRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- Chosun PoliceRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5