Titles you rated
The RebelRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5