Series
Ratings
633
Dan Da DanRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
BarryRated ★ 3.0
BarryRated ★ 3.0
SeirenRated ★ 1.5- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 2.0
- アマガミSSRated ★ 2.5
CarnivàleRated ★ 3.0- CarnivàleRated ★ 2.5
Deca-DenceRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 3.0
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 2.5
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 1.5
Lucky StarRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.0